skip to Main Content

Výhodné pojištění online

Najděte vhodnou nabídku pojištění a ušetřete klidně tisíce korun ročně

Online pojištění na jednom místě

Děláme těžkou práci za vás, porovnáváme nabídky od největších značek v České republice, abyste si mohli vybrat to správné pojištění.

Získejte personalizované nabídky do 5 minut

Bez ohledu na to, kde žijete, čím jezdíte nebo kolik vám je let, najdeme pro vás ty správné pojistky.

Najděte vhodnou nabídku a ušetřete tisíce ročně

Ať už chcete ušetřit na pojistce auta, domácnosti nebo životním pojištění, najdeme pro vás tu nejvýhodnější variantu.

Máme o vás přehled

Jsme vždy připraveni vám pomoci, když se vaše životní potřeby mění.

Veškeré pojištění najdete na jenom místě snadno a rychle

Pojišťovny chtějí z vaší výplaty získat peníze navíc a obvykle dostanou, co chtějí. Vážně – podívejte se na svůj poslední výpis z účtu. Nyní se podívejte na ten samý před rokem. Platíte víc? Pokud je odpověď „ano“, možná se divíte proč.

Vaše pojišťovna si zvyšuje tržby tím, že každý rok automaticky obnovuje vaši pojistku a za tento „benefit“ vám obvykle rok od roku naúčtuje více. Někdy se zdražuje plíživě, jindy je to monstrum, které se vám postaví do cesty a pohltí vaše těžce vydělané úspory v jednom velkém soustu.

Je pravděpodobné, že jste se zde ocitli proto, že jste si všimli, že se vaše pojistné změnilo k horšímu a udělali jste dobře.

Odvažte se srovnat nabídky jednotlivých pojišťoven

Automatická obnova či prodloužení pojištění je vychvalováno jako „bezproblémový benefit“ – není třeba přemýšlet, ani se obtěžovat – a kupodivu je to ospravedlnění pro postupné nenápadné zvyšování pojistného.

Zákazníci – povstaňte! Není třeba před zdražováním zavírat oči a smířit se s navýšeným pojistným nebo zbytečně za pojištění přeplácet. Dříve než dojde k automatickému prodloužení vaší pojistky, raději zvažte využití srovnávače pojištění. Obrovských úspor na pojistném může dosáhnout kdokoliv a je jen na vás, abyste po nich sáhli. Vyhrají však jen ti, kteří se odváží srovnávat.

Cena pojistného versus pojistné krytí

Ač to možná bude na těchto řádcích vypadat trochu nepatřičně, není to jen o penězích – možná také zjistíte, že získáte pojistku, která otřese vaším světem a ochrání vás před všemi myslitelnými riziky, za cenu, kterou jste ani zdaleka nečekali.

Webový portál MAXI Peníze si vybudoval své jméno a pověst díky průkopnickému srovnávání pojištění a to zůstává základem všeho, co děláme. Náš srovnávač se zaměřuje nejenom na to, abychom vám dokázali najít tu nejvýhodnější nabídku pojištění, ale abychom vám kromě ceny ukázali i vlastnosti pojistných smluv, a s rozvojem našich služeb je naším cílem i nadále nacházet našim klientům ten správný produkt za správnou cenu.

  • Pomůžeme vám najít ty správné produkty – za méně času a méně starostí.
  • Poskytneme vám informace, které potřebujete, a to zcela nestranně.

Máme doslova vše pod kontrolou

Jsme velmi známí díky pojištění vozidel, ale nabízíme toho mnohem víc. Pokud potřebujete pojištění majetku, životní pojištění, úrazové pojištění, pojištění domácích mazlíčků nebo cestovní pojištění, jsme pro vás jako stvoření.

Získejte nabídky na pojištění, které hledáte, přečtěte si průvodce produkty a články, nebo si udělejte čas na sečtení nákladů pomocí kalkulaček a vyvraťte mýty o svých financích. Nenechte se pojišťovnou chytit do pasti na dva, tři, čtyři nebo více let se stále se zvyšujícím pojistným. Odkopněte automatické obnovování a najděte si pojistku, která bude spravedlivější k vašemu bankovnímu účtu.

Příklady pojištění, které si u nás můžete sjednat:

  • Pojištění vozidel: Porovnejte nabídky pojišťoven a získejte ty nejvýhodnější nabídky povinného ručení a havarijního pojištění.
  • Pojištění nemovitosti: Vlastníte dům či byt? Pojistěte si u nás výhodně svůj cenný majetek ještě dnes.
  • Pojištění domácnosti: Kromě nemovitosti byste samozřejmě neměli zapomínat ani na pojištění domácnosti, zejména pokud vlastníte nějaké cennosti.
  • Cestovní pojištění: Porovnejte nabídky cestovního pojištění pro jednorázové cesty a roční cestovní pojištění pro více cest.
  • Životní pojištění: Porovnejte nabídky životního pojištění a pojištění pro případ závažných a kritických onemocnění.
  • Pojištění motocyklů: Porovnejte nabídky pojištění motocyklu a vyberte si z široké nabídky pojišťoven.
  • Pojištění domácích zvířat: Porovnejte nabídky pojištění koček a psů z široké škály značek pojištění domácích mazlíčků.

FAQs – Na co se nejčastěji ptáte:

Jak srovnání pojištění funguje?

Stačí pět minut. Odpovíte na několik otázek, my vám spočítáme pojistné a ukážeme vám nabídky všech hlavních pojišťoven. Poté, co se rozhodnete pro pojistku, můžete ji koupit online – nemusíte nikam chodit.

Jak MAXI Peníze vydělávají peníze?

Skvělá otázka. Vyděláváme peníze několika způsoby. Pokud si koupíte pojistku prostřednictvím našeho portálu, získáváme provizi. Když se rozhodnete získat nabídku, dáme vybrané pojišťovně vědět, že o ni máte zájem. Místo poděkování nám pošlou provizi. Tyto provize nám umožňují poskytovat naše služby zdarma všem zájemcům o pojištění.

Od koho si kupuji pojistku?

Pojistku si kupujete přímo u vybrané pojišťovny, my fungujeme pouze jako prostředník mezi pojišťovnou a jejím klientem.

Jsou u vás mé osobní údaje v bezpečí?

Ano. Jako skuteční lidé se skutečnými osobními daty chápeme, že je důležité, aby vaše osobní údaje byly soukromé. Proto se zavazujeme, že vaše údaje nikdy neprodáme třetím stranám.

Spolupracujeme s weby ePojisteni.cz a Porovnej24.cz.