skip to Main Content

FlexiFin půjčka

Rychlá půjčka na cokoliv

S FlexiFin půjčkou můžete získat až 30 000 Kč do 5 dnů se splatnosti až 12 měsíců.

Chci si půjčit
Náhled webu Flexifin.cz
Půjčka FlexiFin

Výše půjčky
1 000 – 30 000 Kč

Splatnost půjčky
1 – 12 měsíců

Úrok od
0 %

První zdarma
Ne

Základní informace o půjčce Flexifin

S rychlou nebankoví půjčkou Flexifin, můžete získat až 30 000 Kč na bankovní účet za 5 minut od podání žádosti o půjčku. Je tak vhodným východiskem pro lidi, kteří čelí krátce před výplatou neočekávaným výdajům, potřebují koupit nový domácí spotřebič, nebo je překvapil vysoký nedoplatek za energie. Již při první žádosti lze žádat o maximální částku, přičemž minimální výše úvěru činí 1 000 Kč. Drobnou nevýhodou je, že ani novým klientům nenabízí společnost první půjčku zdarma.
První půjčka limitdo 30 000 Kč
Opakovaná půjčkaaž 30 000 Kč
Splatnostod 1 do 12 měsíců
První půjčka zdarmaNe
Úrokod 0 %
RPSNod 1 410,3 %
Rychlost sjednáníuž do 5 minut
Rychlost převodudo pár minut
Bez registrůNe
Bez doložení příjmůAno
Sjednáníonline / po telefonu
Způsob poukázáníbankovní převod

Příklad půjčky od FlexiFin: Půjčka 10 000 Kč, úrok 0 % a RPSN 2 115,77 %. S dobou splatnosti 30 dní a základní poplatek ve výši 2 900 Kč. Celkem zaplatíte 12 900 Kč.

Recenze půjčky FlexiFin

FlexiFin půjčka patří mezi rychlé nebankovní půjčky, které můžete čerpat doslova za pár minut – společnost na svému webu uvádí, že můžete mít své peníze na účtu už za 5 minut od podání žádosti o úvěru. Jedná se o krátkodobou půjčku se standardní splatností 30 dní, kterou si můžete za poplatek prodloužit až na 11 měsíců. Úvěrový rámec činí 1 000 Kč až 30 000 Kč. Díky rychlému schvalovacímu procesu a na druhé straně nízkému úvěrovému limitu se hodí, k vyřešení náhlého finančního nedostatku.

K výhodám bezesporu patří, že lze žádost vyřídit online, případně i po telefonu – nemusíte navštěvovat pobočku a vše lze vyřídit na pár kliknutí. Po většinou ani není kontrolována důkladně bonita žadatele, což znamená, že je půjčka vhodná i pro žadatele, kteří nechtějí nebo nemohou dokládat své příjmy. Věřitelem je společnost FlexiFin s.r.o. která je držitelem licence České národní banky pro poskytování úvěrů – nemusíte se tak bát podvodného jednání. Společnost pod tímto názvem vystupuje od roku 2019 (do té doby působila pod názvem De Vries Justitia s.r.o.), přičemž se specializuje na poskytování neúčelových spotřebitelských úvěrů pro fyzické osoby.

Před elektronickým podpisem úvěrové smlouvy určitě doporučujeme, abyste se důkladně seznámili s podmínkami půjčky – doporučujeme se zaměřit na pokuty a sankce, které vám hrozí v případě prodlení se splácením. Dostanete-li se do finanční tísně, je důležité společnost včas kontaktovat a domluvit se například na prodloužení splatnosti úvěru, či nějakých jiných alternativách.

Žádost o Flexifin půjčku

Jak už bylo řečeno, o úvěr na webových stránkách FlexiFin lze žádat velmi snadno. Zvolíte si výši půjčku a obratem se díky kalkulačce dozvíte, jakou částku za půjčku přeplatíte. Pro získání půjčky musíte splňovat následující:

 • Plnoletost
 • Trvalý pobyt na území ČR
 • Žádné nesplacené závazky
 • Bez negativních záznamů v registrech dlužníků
 • Český bankovní účet

FlexiFin má mnohem menší požadavky na bonitu žadatelů než banky, například výši příjmu kontroluje pouze sporadicky. Nahlíží však do registrů dlužníků, jak společnosti ukládá zákonná povinnost, a negativní záznamy jsou překážkou ke zdárnému schválení žádosti o úvěr. Nejedná se tak o půjčku bez registru nebo o půjčku pro problémové klienty.

Abyste urychlili proces žádosti, připravte si dva doklady totožnosti s fotografií, výpis z bankovního účtu, který může, ale nemusí být vyžadován. Peníze jsou posléze vypláceny na bankovní účet uvedený v procesu žádosti a to do pár minut od schválení úvěru.

Výhody a nevýhody

Rychlá půjčka s úvěrovým rámcem 30 000 Kč
Jediný transparentní poplatek za půjčku
Celý proces sjednání půjčky lze realizovat přes internet
Možnost prodloužení splatnosti půjčky za poplatek
Téměř okamžitá výplata peněz na váš bankovní účet
Velmi snadno získáte další půjčku – při opakované žádosti není nutné klienta prověřovat
Půjčku je třeba splatit jednorázově
Se žádostí o půjčku neuspěje klient s negativními záznamy v registrech dlužníků
Půjčka je vyplacena pouze bezhotovostně a to na český bankovní účet

Pro koho je půjčka vhodná a naopak?

Jak už víte, FlexiFin půjčka je krátkodobým úvěrem s 30denní splatností, který se splácí prostřednictvím jediné splátky. Lze ho tak využít na překlenutí krátkodobé finanční tísně například před výplatou. Výhodou je, že nemusíte mít české občanství – postačí vám pouze trvalý pobyt na území České republiky. Věřitel zároveň nahlíží do registrů dlužníků a žadatelé s negativní záznamy půjčku nezískají.

Půjčku FlexiFin ocení:

 • Žadatelé, kteří spěchají na peníze a nemají negativní záznamy v registrech dlužníků
 • Lidé, kteří nechtějí nebo nemohou prokázat příjem (příjem se dokládá pouze sporadicky)
 • Klienti, jimž vyhovuje omezený úvěrový rámec 30 000 Kč

FlexiFin půjčka není vhodná pro:

 • Zájemce o dlouhodobý úvěr na vyšší částku
 • Pro problémové klienty
 • Pro cizince bez trvalého pobytu na území České republiky

Splácení a poplatky FlexiFin půjčky

Půjčka od FlexiFin se splácí 30 dní, ovšem úvěr lze splatit i předčasně a to bez poplatku. Je však nutné splatit celou vypůjčenou částku. Pokud byste se dostali do problémů se splácením, je možné (včas) věřitele kontaktovat a domluvit se s ním na prodloužení splácení až o 11 měsíců – každé prodloužení splatnosti o měsíc je však za poplatek.

Se zřízením půjčky pak je spojen poplatek ve výši 1 Kč, který slouží k ověření skutečnosti, zda bankovní účet skutečně patří žadateli o půjčku. Za samotnou půjčku pak nejsou účtované úroky, nýbrž jednorázový poplatek, který se v procentuálním vyjádření snižuje s výší úvěru. Jak se snižuje poplatek můžete vidět níže:

 • Půjčka 5 000 Kč – poplatek 31 %
 • Půjčka 10 000 Kč – poplatek 29 %
 • Půjčka 15 000 Kč – poplatek 27 %
 • Půjčka 20 000 Kč – poplatek 26 %
 • Půjčka 25 000 Kč – poplatek 25 %
 • Půjčka 30 000 Kč – poplatek 25 %

Naše hodnocení

Hodnocení 5

Slovo závěrem

Hlavní výhodou FlexiFin půjčky je možnost téměř okamžitého čerpání finančních prostředků. Peníze jsou odesílány na bankovní účet žadatele o půjčku v podstatě obratem po schválení žádosti a tak můžete získat peníze už za 5 minut od podání žádosti o půjčku.

Jedná se o půjčku s menším úvěrovým rámcem, která je vhodná pro vyřešení krátkodobé finanční tísně. Překvapil vás nedoplatek za energie nebo se vám porouchal domácí spotřebič a nedostává se vám hotovosti? Pak může být právě FlexiFin půjčka alternativou, která vám vytrhne trn z paty.

Průběh žádosti o půjčku FlexiFin

Řekněme, že máte připraveny dva doklady totožnosti a výpis z bankovního účtu. Pojďme se nyní podívat na proces žádosti o půjčku krok za krokem, aby vás posléze nemohlo nic překvapit:

1
Na stránkách FlexiFin si nastavte parametry půjčky

Nejedná se o nic složitého, pouze prostřednictvím posuvníku nastavíte, o jakou částku chcete žádat a posléze kliknete na tlačítko „Chci si půjčit“.

Žádost o půjčku FlexiFin – krok 1. Zdroj: flexifin.cz
2
Vyplnění žádosti o půjčku

Jakmile zvolíte výši půjčky, na další stránce vyplníte formulář, kde uvedete své osobní a kontaktní údaje.

Žádost o půjčku FlexiFin – krok 2. Zdroj: flexifin.cz
3
Ověření totožnosti žadatele

Je pochopitelné, že každá úvěrová společnost – nejenom ta nebankovní – musí důkladně ověřovat totožnost žadatele o úvěr. Kvůli tomu budete vyzváni k nahrání fotografií dvou dokladů totožnosti.

4
Vyhodnocení žádosti o úvěr

FlexiFin vyhodnotí vaši žádost o půjčku obratem a doslova v minutách se dozvíte výsledek. Pokud byla vaše žádost schválena, obdržíte úvěrovou smlouvu, kterou je třeba podepsat prostřednictvím SMS kódu.

5
Převod finanční prostředků na váš bankovní účet

Jakmile úvěrovou smlouvu podepíšete, FlexiFin obratem pošle finanční prostředky na váš účet, který jste uvedli v žádosti o půjčku.

FAQ – Co vás nejčastěji zajímá?

Ano, nebankovní půjčka od FlexiFin je neúčelovým úvěrem, peníze tak můžete využít, jak uznáte za vhodné.
Věřitel nahlíží do registrů dlužníků, jak má ze zákona nařízeno. Žadatelům s negativními záznamy v těchto registrech tak peníze bohužel nepůjčí.
Splatnost půjčky si lze za poplatek prodloužit až o 11 měsíců – maximálně doba splácení je jeden rok. Za každé prodloužení splatnosti o měsíc však zaplatíte poplatek ve výši poplatku za sjednání půjčky.
FlexiFin většinu žádostí o půjčku schválí bez dokládání příjmů. Vyhrazuje si však právo po klientech doložení příjmů požadovat – i když v malém procentu případů. Nejedná se tak o klasickou půjčku bez doložení příjmů.
Rychlá nebankovní půjčka od FlexiFin dostává svém jménu a peníze můžete mít na účtu doslova za pár minut. U některých žádostí obdrží klienti finanční prostředky na účet už za 5 minut od podání žádosti o úvěr.
Žadatel o půjčku musí mít alespoň minimální příjem, který však není ve většině případů nutný dokládat. Pochopitelně se musí jednat o plnoletého a svéprávného jedince, který však musí mít hlášený trvalý pobyt v České republice a musí disponovat českým bankovním účtem.

O společnosti

Poskytovatele půjčky je společnost FlexiFin s.r.o., která pod tímto názvem vystupuje v obchodním rejstříku od 10. 12. 2019. Jedná se o ryze českou společnost se sídlem v Brně, která se specializuje na poskytování rychlých a krátkodobých půjček. FlexiFin disponuje licencí od ČNB na poskytování půjček na našem území – jedná se tak o seriózního věřitele. Kontaktovat ho lze prostřednictvím telefonního čísla 725 438 360, případně emailem na adrese info@flexifin.cz.

Mapa: Čechyňská 419/14a, Brno-střed-Trnitá
 • Společnost: FlexiFin, s.r.o.
 • Sídlo: Čechyňská 419/14a, 602 00 Brno-střed
 • Telefon: 725 438 360
 • E-mail: info@flexifin.cz
 • Web: www.flexifin.cz
 • IČ: 24305511
Chci si půjčit

Vaše hodnocení:

5 z 5 - (15 hlasů)