skip to Main Content

Zaplo půjčka

Rychlá půjčka do 15 minut

Zaplo vám poskytne okamžitě až 30 000 Kč se splatností až na 30 dní. Pro nové žadatele je první půjčka zdarma (RPSN: 0 %) do 16 000 Kč.

Chci si půjčit
Recenze Zaplo půjčky
Půjčka Zaplo

Výše půjčky
10 000 – 30 000 Kč

Splatnost půjčky
7 – 30 dní

Úrok od
0 %

První zdarma
Ano

Základní informace o půjčce Zaplo

Zaplo nabízí krátkodobou nebankovní půjčku, se kterou si lze půjčit 1 000 až 30 000 Kč. Jako jedna z mála poskytovatelů nabízí společnost i první půjčku zdarma do 16 000 Kč, se kterou nemusí klienti hradit žádné úroky ani RPSN. První i opakovaná rychlá půjčka přitom disponuje stejnou dobou splatnosti, a to od 7 do 30 dní.
První půjčka limitdo 16 000 Kč
Opakovaná půjčkaaž 30 000 Kč
Splatnostod 7 do 30 dní
První půjčka zdarmaAno
Úrokod 0 %
RPSNod 0 %
Rychlost sjednáníuž do 15 minut
Rychlost převodudo pár minut od schválení
Bez registrůNe
Bez doložení příjmůAno
Sjednáníonline / po telefonu
Způsob poukázáníbankovní převod

Reprezentativní příklad: Při sjednání první půjčky ve výši 15 000 Kč s úrokovou sazbou 0 %, RPSN 0 % a dobou splatnosti 30 dní zaplatíte 15 000 Kč. U opakované půjčky ve výši 18 500 Kč s dobou splatnosti 30 dní, úrokovou sazbou 279,83 % a RPSN 1141,2 % zaplatíte 22 755 Kč.

Recenze půjčky Zaplo

Zaplo se řadí mezi jedny z prvních nebankovních společností, které se u nás rozhodly nabízet rychlé krátkodobé půjčky. Klienti si tak mohou půjčit peníze do pár minut, aniž by se museli upsat k jejich splácení na několik let. Společnost však myslela i na tuto skupinu klientů, a proto má ve své nabídce také půjčku na splátky – lze sjednat až 60 000 Kč s dobou splatnosti v řádu několika měsíců.

I když je tato krátkodobá půjčka poměrně dostupná, je třeba počítat s tím, že je Zaplo v posuzování bonity svých klientů opravdu zodpovědné. Půjčku si tedy nemohou sjednat žadatelé, kteří nejsou schopni doložit své pravidelné měsíční příjmy, nebo mají zápis v jednom z registrů dlužníků. Dobrou zprávou je fakt, že půjčku můžete kdykoliv bezplatně splatit – zdarma jsou i mimořádné splátky. V případě zájmu a řádného splácení lze požádat i o navýšení půjčky.

První půjčka od Zaplo

Většinu klientů bude zajímat především první půjčka zdarma, kterou si mohou sjednat pouze nový klienti. Platí zde ale omezení vypůjčené částky, a to do limitu 16 000 Kč. Půjčku si lze sjednat na 7 až 30 dní, během kterých budete splácet pouze jistinu (vypůjčenou částku). Úroky ani RPSN nejsou do splátky započítávány.

Předpokladem k tomu je řádné splácení půjčky – v opačném případě si může společnost veškeré náklady účtovat zpětně. K vyřízení žádosti by mělo dojít zpravidla do několika minut, a podobně rychlé bude i samotné vyplacení peněz.

Opakovaná půjčka od Zaplo

Opakovaná půjčka je u Zaplo již zpoplatněna, a to opravdu pořádně. Úroková sazba i RPSN se běžně může pohybovat okolo 100 %, což není zrovna nízko. Na druhou stranu je třeba podotknout, že se jedná o roční sazbu, přičemž vy budete vypůjčenou částku splácet v řádu pár dní – přeplatek tedy bude nižší.

I přesto je půjčka výrazně dražší než klasické bankovní úvěry, s čímž je třeba počítat. Pokud potřebujete vytrhnout trn z paty, budete muset trochu přimhouřit oko. V tomto případě si můžete zažádat o libovolnou částku v rozmezí od 1 000 do 30 000 Kč, které můžete splácet 7 až 30 dní.

Výhody a nevýhody půjčka Zaplo

Sjednání do pár minut
Rychlý převod peněz
Otevřenost ke klientům
Možnost odložení splátek
První půjčka zdarma
U opakované půjčky vysoká úroková sazba
Zpoplatněný odklad splátek
Žádné pojištění

Bezpečnost půjčky od Zaplo

Už při pohledu na webové stránky se Zaplo řadí mezi transparentní společnosti, které se snaží být ke svým klientům férový. Využít můžete kalkulačku, jak pro první, tak i opakovanou půjčku – to u většiny poskytovatelů není zvykem. Velkým plusem je i úspěšná finanční skupina, která za ní pevně stojí. Samozřejmostí je také licence od České národní banky, která má nad společností kontrolu a kdykoliv může zasáhnout do jakékoliv nečestného či jinak podezřelého jednání. Ve zkratce je tedy Zaplo bezpečným nebankovním poskytovatelem, který je ke svým klientům vstřícný a i otevřený.

Naše hodnocení

Hodnocení 5

Půjčka online od Zaplo se řadí mezi kvalitní produkty na nebankovním trhu, kterých v tomto odvětví bohužel není mnoho. Jednoduše si tak můžete sjednat rychlou půjčku ve výši 1 000 až 30 000 Kč, kterou je nutné splatit maximálně do 30 dní – to však mohou někteří klienti vnímat i jako výhodu, jelikož se nemusí upisovat k dlouhodobému splácení půjčky.

Podobně jako u většiny půjček, je třeba počítat s omezením pro nové klienty, kteří si mohou půjčit jen 16 000 Kč – kompenzací je první půjčka zdarma, kdy nemusí platit žádné úroky ani náklady spojené s půjčkou. Opakovaná půjčka je naopak výrazně dražší, s čímž je třeba dopředu počítat. Vhodná je tedy spíše pro klienty, kteří potřebují mít peníze rychle na účtu a zároveň nedosáhnou na běžný bankovní úvěr.

Průběh žádosti o půjčku

Sjednání půjčky u Zaplo je opravdu jednoduché, díky čemuž se v něm rychle zorientují i lidé, kteří s online půjčkami nemají žádné zkušenosti. Vyplnění žádosti vám nezabere více než pár minut a výsledek zhodnocení se dozvíte v zhruba v průběhu 15 minut.

Ukázka nastavení výše Zaplo půjčky
1
Podání žádosti o půjčku

Prvním krokem je podání žádosti, ve které vyplníte informace o půjčce, o kterou žádáte, a také o své osobě.

2
Ověření totožnosti

Společnost musí podle zákona ověřit vaši totožnost, a to prostřednictvím dvou dokladů totožnosti – první musí být vždy občanský průkaz a druhý doklad je libovolný (cestovní pas, řidičský průkaz atd.).

3
Ověření příjmů

Zaplo neposkytuje půjčky bez ověření příjmů, a proto od vás bude vyžadovat dokument, kterým prokážete, že disponujete pravidelnými měsíčními příjmy. Použít můžete buď potvrzení příjmu, nebo výpis z běžného účtu.

4
Zhodnocení žádosti

Po předložení dokladů a veškerých dokumentů přistoupí Zaplo k posouzení vaší žádosti – provést by tak mělo do 15 minut, ale je možné, že se celý proces protáhne.

5
Převod prostředků na váš účet

Společnost vás o výsledku schválení informuje prostřednictvím e-mailu. Následně dorazí i úvěrová smlouva, kterou lze podepsat elektronicky. Ihned poté společnost provede převod peněz na váš účet.

Časté dotazy u půjčky Zaplo

První půjčku zdarma si mohou sjednat pouze nový klienti. Její maximální výše je stanovena na 16 000 Kč a je ji nutné splatit v rozmezí 7 až 30 dní. Samotná splátka je tvořena pouze jistinou – nejsou k ní tedy připočítány žádné úroky ani poplatky.
U první půjčky zdarma nezaplatíte nic navíc. Opakem je ale opakovaná půjčka, u které si Zaplo účtuje tučný úrok a RPSN. Cena půjčky je navíc individuální a odvíjí se jak od parametrů půjčky, tak i vaší bonity.
K sjednání půjčky od Zaplo budete potřebovat pouze občanský průkaz, druhý doklad totožnosti a také potvrzení příjmu. To lze nahradit výpisem z bankovního účtu.
Zaplo si staví na tom, že půjčky poskytuje zodpovědně, a proto kontroluje registry. Registry dlužníků posuzuje individuálně. I přes menší negativní zápis můžete půjčku získat.
Zaplo nabízí možnost odložení splátek za poplatek – jeho výše se odvíjí od půjčky, kterou máte sjednanou.
Půjčku od Zaplo lze bezplatně předčasně splatit – zdarma je také mimořádná splátka.

O společnosti Zaplo

Zaplo se na našem trhu objevilo již v roce 2013, kdy se rozhodla rozšířit nabídku nebankovních půjček o další produkty, jako je půjčka do výplaty. Své služby přitom nabízí i v dalších zemích po celém světě, a to například ve Velké Británii, Kanadě či Dánsku. Zároveň je také součástí portfolia velké finanční skupiny s názvem 4finance Group, která se zaměřuje především na oblast nebankovních spotřebitelských půjček.

Mapa - 5. května 1746/22, Nusle (Praha 4), 140 00 Praha
  • Společnost: Zaplo Finance s.r.o.
  • Sídlo: 5. května 1746/22, Nusle (Praha 4), 140 00 Praha
  • Telefon: 225 852 311
  • E-mail: info@zaplo.cz
  • Web: www.zaplo.cz
  • IČ: 29413575
Chci si půjčit

Vaše hodnocení:

5 z 5 - (60 hlasů)