skip to Main Content

CreditGO půjčka

Půjčka do 15 minut

Půjčku CreditGO získáte už do 15 minut na účet a nyní se slevou 65 % na poplatku.

Chci si půjčit
Mladý pár si žádá o půjčku CreditGO online
Půjčka CreditGo

Výše půjčky
500 – 15 000 Kč

Splatnost půjčky
5 – 30 dní

Úrok od
36 %

První zdarma
Ne

Základní informace o CreditGo půjčce:

CrediGo půjčka je jedna z oblíbených rychlých nebankovních půjček, jejímž prostřednictvím si můžete půjčit až 15 000 Kč na 30 dnů s rozumnou úrokovou sazbou 36 %. Výjimku mají pouze noví klienti, kteří mají úvěrový rámec o 5 000 Kč nižší. Úvěr od CreditGo je rychlý neúčelový a lze ho sjednat pohodlně online. Splácení probíhá prostřednictvím jediné splátky, kdy uhradíte jistinu spolu s úroky a poplatkem, který si věřitel za vypůjčené peníze účtoval. Díky své flexibilitě, lze tuto půjčku využít k uhrazení jakéhokoliv neočekávaného výdaje.
První půjčka limitdo 10 000 Kč
Opakovaná půjčkaaž 15 000 Kč
Splatnostod 5 do 30 dní
První půjčka zdarmaNe – 65 % sleva na úroku
Úrokod 36 %
RPSNod 730 %
Rychlost sjednáníuž do 15 minut
Rychlost převodudo pár minut
Bez registrůNe
Bez doložení příjmůAno
SjednáníOnline
Způsob poukázáníbankovní převod

Recenze CreditGo půjčky: Až 15 000 Kč bez prodlení a zbytečného papírování

Rychlou nebankovní půjčka CreditGo, kterou poskytuje společnost Emma’s credit, ocení klienti, jež si potřebují krátkodobě – do 30 dnů – půjčit pouze nižší finanční částku. Výhodou úvěru, je že obdržíte peníze velmi rychle na účet a přestože ho charakterizuje o něco vyšší úroková sazba než konkurenci, díky krátké době splatnosti, nepřeplatíte na úrocích příliš mnoho peněz. Půjčka CrediGo tak může ideálně posloužit jako půjčka před výplatou pro překlenutí nenadálého finančního nedostatku.

Jedná se o půjčku od nebankovního věřitele, tudíž klade na žadatele poměrně nízké požadavky na bonitu, nicméně zklameme asi zájemce hledající půjčku bez registru. Ačkoliv i s negativními záznamy v registrech můžete o CreditGo půjčku žádat, s vaší žádostí pravděpodobně neuspějete a po žadatelích bude vyžadováno i potvrzení o výši příjmů.

Stručná charakteristika CreditGo půjčky

 • Rychlá nebankovní půjčka na cokoliv
 • Možnost prodloužení splácení až o 30 dní za poplatek
 • Rychlé vyřízení žádosti o úvěr online
 • Není vhodná pro problémové klienty
 • Poskytovatelem půjčky je zavedená úvěrová společnost Emma’s credit disponující základním kapitálem přesahujícím 21 milionů Kč

Žádost o CreditGo půjčku lze podat online, přičemž o výsledku a případném úspěchu vaši žádosti se dozvíte do pár minut. Peníze jsou poté rovněž neprodleně posílané na váš bankovní účet. Chcete-li mít jistotu, že vám bude žádost o úvěr schválena, určitě je vhodné, pokud disponujete stabilním a pravidelným příjmem, který jste ideálně schopní i doložit.

CreditGo cílí na klienty, kteří spěchají na peníze a například neuspěli se svou žádostí o úvěrové financování v bance. Vzhledem k tomu, že poskytovatel půjčky Emma’s credit disponuje licencí pro poskytování spotřebitelských úvěrů ČNB, je povinná při každé žádosti nahlížet do registrů dlužníků, a proto bývá většina negativních záznamů pro schválení žádosti o úvěr problém.

Cílem CreditGo je maximálně žádost o půjčku urychlit, proto probíhá kompletní proces žádosti o úvěr prostřednictvím internetového formuláře na stránkách úvěrové společnosti. Vše lze realizovat na dálku a vy určitě nebudete muset nikam chodit – ušetříte tak spoustu času, který můžete věnovat mnohem příjemnějším činnostem.

CreditGo půjčku můžete využít na cokoliv

Zřejmou výhodou tohoto úvěru je, že se jedná o neúčelovou půjčku. To znamená, že nemusíte nijak dokládat způsob využití vypůjčených peněz a jednoduše je můžete využít na cokoliv. Proto je také CrediGo půjčku často využívána jako půjčka před výplatou, kdy ji klienti využívají k uhrazení neočekávaných výdajů typu nedoplatků za energie, účtů za telefon nebo třeba k úhradě výměny oleje v převodovce. Stejně tak nalézá své uplatnění při řešení „krizí v domácnosti“, kdy například dojde k poruše nějakého domácího spotřebiče.

Nízký úvěrový rámec do 15 000 Kč sice dovolí uhradit pouze nižší výdaje, na druhé straně slouží také jako pojistka proti upadnutí do dluhové pasti – jednoduše se nezadlužíte tak výrazně, aby vám hrozily větší problémy, k čemuž přispívají i férové úvěrové podmínky.

Odložení splátek u CreditGo je možné, ale nepatří mezi nejlevnější

Pokud se dostanete do problémů se splácením – což se může stát každému – není ještě všem dnům konec. Je však třeba neprodleně věřitele kontaktovat, který vám umožní splatnost půjčku prodloužit nicméně za nemalý poplatek, který je třeba předem uhradit, konkrétně se jedná:

 • Prodloužení o 5 dní – poplatek 7,4 % z vypůjčené částky
 • Prodloužení o 10 dní – poplatek 14,8 % z vypůjčené částky
 • Prodloužení o 15 dní – poplatek 22,2 % z vypůjčené částky
 • Prodloužení o 20 dní – poplatek 29,6 % z vypůjčené částky
 • Prodloužení o 30 dní – poplatek 44,4 % z vypůjčené částky

Žádost o CrediGo půjčku

Žádat o úvěr u CreditGo mohou pochopitelně pouze osoby starší 18 let, podmínkou ovšem není české občanství. Má-li zahraniční občan hlášený trvalý pobyt na české území, může tento úvěr posloužit rovněž jako půjčka pro cizince. Při žádosti o půjčku samozřejmě budete muset nahrát kopie dvou dokladů totožnosti a případně také potvrzení o trvalém pobytu na našem území. Výhodou rovněž je, pokud můžete prokázat své příjmy. Žádat o půjčku pak mohou i lidé s negativními záznamy v registrech dlužníků, přičemž společnost každou žádost hodnotí individuálně. Protože se však nejedná o půjčku bez registru, problémoví klienti se svou žádosti o tuto nebankovní půjčku s největší pravděpodobností neuspějí.

Důležité je, abyste si hned na začátku udělali jasno v tom, jak velkou částku si chcete půjčit. Výši půjčky, jež si zvolíte na začátku žádosti už posléze nelze upravit. Pokud si například půjčíte příliš nízkou částku, nelze úvěrový rámec navýšit a o další půjčku lze žádat až ve chvíli, kdy stávající úvěr splatíte.

Jaké podmínky musíte splňovat pro žádost o půjčku CreditGo:

 • Dosažení dospělosti
 • České občanství nebo trvalý pobyt (v případě cizinců) na českém území
 • Doklad o výši příjmů
 • Bankovní účet, který nemusí být psán na jméno žadatele o půjčku – postačí dispoziční právo
 • Telefonní číslo a emailová adresa

CreditGo poskytuje pouze jedinou mikropůjčku s úvěrovým rámcem do 15 000 Kč (od druhé půjčky). Hledáte-li tak například půjčku na konsolidaci dluhů, budete se muset porozhlédnout po nabídce nějaké jiné bankovní či nebankovní společnosti. K tomu koneckonců ani nejsou rychlé krátkodobé půjčky určeny, neboť je oproti dlouhodobým úvěrům charakterizují horší úvěrové podmínky.

Hlavní výhody CreditGo půjčky:

 • Rychlá půjčka, kterou lze pohodlně vyřídit přes internet
 • V případě nutnosti je možné prodloužit splatnost úvěru za poplatek
 • Peníze není nutné čerpat na vlastní bankovní účet
 • CreditGo nabízí výrazné slevové akce na úroky – například až 65 % na poplatcích při příležitosti nejrůznějších svátků
 • Žádost o půjčku je velmi jednouchá
 • Půjčka je neúčelová, takže lze peníze využít na cokoliv
 • Úvěr je vhodný i pro důchodce, studenty s příjmem či maminky na mateřské

Nevýhody CreditGo půjčky:

 • CreditGo patří ve srovnání s dalšími rychlými nebankovními půjčkami mezi dražší
 • Půjčka není vhodná pro klienty s problémovou úvěrovou historií

Průběh žádosti o půjčku CreditGo

Žádat o úvěr můžete pouze online a to prostřednictvím internetového formuláře na webových stránkách CreditGo.

 1. V první kroku je třeba se registrovat a to kliknutím na tlačítko „získat úvěr“ (noví klienti), případě se přihlásit do svého profilu. Tlačítka se nacházejí v pravém horním rohu obrazovky.
  Žádost o půjčku CreditGo – krok 1.
  Žádost o půjčku CreditGo – krok 1. Zdroj: creditgo.cz
 2. Následně si posuvníky zvolíte výši půjčky a požadovanou délku splatnosti a kliknete na tlačítko „ZÍSKAT 10 000 Kč“ – eventuálně jinou částku, žádáte-li o jinou výši finančních prostředků.
  Žádost o půjčku CreditGo – krok 2.
  Žádost o půjčku CreditGo – krok 2. Zdroj: creditgo.cz
 3. Nyní přichází na řadu registrace, kdy je třeba vyplnit veškeré požadované osobní údaje. Posléze uvedete informace o svém zdroji a výši příjmů, přečtete si formulář o spotřebitelském úvěru, úvěrovou smlouvu a odslouhlasíte zpracování vašich osobních údajů.
  Žádost o půjčku CreditGo – krok 3.
  Žádost o půjčku CreditGo – krok 3. Zdroj: creditgo.cz
 4. V další kroku je třeba nahrát fotografie obou stran vašeho občanského průkazu a vyplnit číslo účtu, na který si přejete čerpat finanční prostředky.
 5. Nyní přichází na řadu nahrání výpisů z bankovního účtu, daňového přiznání nebo výplatních pásek za poslední 3 měsíce. Poté zašlete ještě ověřovací platbu ve výši 1 Kč na účet věřitele, aby se ověřilo, že máte skutečně přístup k bankovnímu účtu, na který hodláte čerpat finanční prostředky.
 6. Poté co svou žádost odešlete, obdržíte na email další instrukce o následujícím postupu. Pokud jste dodali veškeré požadované dokumenty a dojde ke schválení půjčky, peníze jsou obratem odesílány na bankovní účet, který jste uvedli v průběhu žádosti o půjčku.

Pro koho je půjčka vhodná a naopak?

CrediGo půjčka je ideálním úvěrem pro každého klienta, který řeší menší a třeba neočekávaný výdaj a nechce nebo nemůže o půjčku žádost v bance. Jednoduše si půjčíte až 15 000 Kč, které je třeba do 30 dnů splatit, přičemž peníze můžete využít, jakýmkoliv způsobem chcete. Nevýhodou je, že o tento úvěr nemůže žádat kdokoliv. Věřitel po klientech vyžaduje alespoň výpis z účtu a negativní záznamy v registrech dlužníků rovněž bývají obvykle problém.

Půjčku ocení:

 • Lidé, kteří hledají menší nebankovní půjčku na cokoliv
 • Žadatelé, kteří mají doložitelný příjem
 • Klienti, hledající rychlou půjčku do výplaty
 • Lidé, kteří si vystačí s úvěrovým limitem do 15 000 Kč a nemůžou žádat o půjčku v bance

Půjčka není vhodná pro:

 • Pro žadatele v exekuci nebo insolvenci
 • Lidé, kteří nemají stálý příjem ze zaměstnání, podnikatelské činnosti nebo od státu
 • Klienti, kteří hledají dlouhodobou půjčku na vyšší částku

Splácení a poplatky CreditGo půjčky

Jak už bylo řečeno, peníze lze čerpat i na cizí účet, ke kterému máte dispoziční právo, přičemž z tohoto účtu je posléze půjčka i splacena s úroky, prostřednictvím jediné splátky. Se sjednáním půjčky je spojen jednorázový poplatek, který se odvíjí od výše půjčky a délky splácení – splatnost půjčky je přitom možné za další poplatek případně prodloužit až na 60 dní.

Kolik celkem za půjčku při splatnosti 30 dní zaplatíte?

 • Půjčka 1 000 Kč – úrok 66 Kč – RPSN 8 347,8 % – s poplatkem za sjednání splatíte 1 440 Kč
 • Půjčka 5 000 Kč – úrok 147,95 Kč – RPSN 8 039,05 % – s poplatkem za sjednání splatíte 7 178 Kč
 • Půjčka 10 000 Kč – úrok 295,89 Kč – RPSN 7595,30 % – s poplatkem za sjednání splatíte 14 290 Kč
Chci si půjčit

Naše hodnocení

CreditGo není doposud až tak známým úvěrem, nicméně patří do kategorie malých nebankovních půjček, které lze využít například jako půjčku do výplaty. Procese žádosti, je jednoduchý – srovnatelný s konkurencí – přičemž je možné peníze získat na účet už za 15 minut od podání žádosti.

CreditGo tak získává body navíc za rychlost vyřízení úvěru, nicméně žádost o úvěr online se už dnes stala standardem. Výhodou určitě je, že o půjčku mohou žádat i cizinci, nebo třeba důchodci a maminky na mateřské. Společnost bohužel nenabízí velmi oblíbený produkt – první půjčku zdarma. Hlavním negativem je vysoké RPSN – v této kategorii bohužel společnost s dalšími srovnatelnými věřiteli prohrává. Poskytovatel úvěru Emma’s Credit je samozřejmě držitelem licence od ČNB, nejedná se tak o podvodného věřitele s lichvářskými praktikami, pokud vás tak CreditGo půjčka zaujala, určitě se nemusíte bát o úvěr zažádat.

FAQ – Co vás nejčastěji zajímá?

Jakou částku si mohu u CreditGo půjčit?

Při první žádosti můžete využít úvěrového rámce od 500 do 10 000 Kč. Od druhé půjčky je pak limit o 5 000 Kč vyšší. Půjčku pak lze standardně splácet až 30 dní. Splatnost si lze za poplatek prodloužit o dalších 30 dnů.

Jaké pokuty si společnost účtuje, pokud nebudu schopný půjčku splácet?

Pokud se dostanete do problémů se splácením, určitě je vhodné věřitele kontaktovat a nejdříve s ním řešit možnost prodloužení splácení. Pokud tak neučiníte, hrozí vám smluvní pokuta, která činí 0,1 % z dlužné částky za každý den prodlení, úroky z prodlení – Repo sazba + 8 % p.a. a uhrazení účelně vynaložených nákladů, což je 500 Kč za každou upomínku.

Je CreditGo půjčkou bez registru?

Máte-li negativní záznam v registrech dlužníků, můžete o úvěr zažádat, nicméně je velmi pravděpodobné, že vám půjčka schválena nebude, proto se nejedná o půjčku bez registru.

Za jak dlouho mi CreditGo pošle peníze na bankovní účet?

Peníze jsou odesílány do 15 minut od schválení žádosti o úvěr, posléze už je na vaši bance, za jak dlouho vám peníze připíše na bankovní účet.

Musím v průběhu žádosti informovat, na co peníze využiju?

Určitě ne. Jedná se o neúčelový úvěr, to znamená, že peníze můžete využít, jak uznáte za vhodné.

Budu muset za CreditGo půjčku nějakým způsobem ručit?

Věřitel za sjednání půjčky nevyžaduje zástavu ani ručení. Nemusíte se tak bát, že by vám hrozila při problémech se splácením větší finanční újma.

Je možné půjčku splatit i předčasně?

CreditGo stejně jako další nebankovní úvěroví poskytovatelé, umožňuje splatit půjčku předčasně a to bez poplatku.

O poskytovateli Emma´s credit s.r.o.

Půjčku CrediGo nabízí společnost Emma’s credit, která je tak vaším věřitelem. Jedná se o zavedenou společnost disponujícím základním kapitálem přesahujícím 21 milionů Kč. Nejedná se tak o žádné pochybné „sročko“ založené za pár korun. Společnost sídlí na adrese Na Bojišti 1472/20, 120 00 Nové Město a kontaktovat ji můžete emailem na adrese info@creditgo.cz, případně telefonicky na čísle 216 216 102 v pracovní době od pondělí do pátku 8:00 – 18:00 a v neděli 8:00 – 17:00.

 • Společnost: Emma´s credit s.r.o.
 • Sídlo: Na bojišti 1472/20, 120 00 Praha 2 – Nové Město
 • Telefon: 216 216 102
 • E-mail: info@creditgo.cz
 • Web: www.creditgo.cz
 • IČ: 29045371

Vaše hodnocení:

5 z 5 - (3 hlasy)