skip to Main Content
Peníze Na Rekostrukci Bytu

Chystáte se rekonstruovat nebo modernizovat svou domácnost? Využijte výhodné půjčky na rekonstrukci bytu, která vám pomůže zodpovědět vaše finanční otázky. Mnoho lidí s rekonstrukcí váhá, protože neví, z čeho ji zaplatit. Půjčka se pro mnoho z nich stává jediným možným řešením, které se zaslouží o komfortnější bydlení. Ať už plánujete malou nebo spíše rozsáhlou rekonstrukci bytu, určitě půjčku využijte. Uvidíte, že své volby rozhodně nebudete litovat.

Výhodná půjčka na rekonstrukci

Půjčka na rekonstrukci vašeho bydlení může být opravdu velmi výhodná. Dá se sjednat v bance i u finanční společnosti. Může se jednat o běžnou neúčelovou půjčku, kterou můžete čerpat na cokoliv a jen ji využijete na rekonstrukci či modernizaci. Stejně tak můžete využít i účelovou půjčku a tu v případě potřeby zajistit rekonstruovanou nemovitostí. Pokud se rozhodnete pro hypotéku, získáte větší množství peněz a často i výhodněji.

Kde se poohlédnout

PoskytovatelČástkaÚroky
Raiffeisen stavební spořitelna a.s.
Půjčka na rekostrukci
Půjčka až
1 000 000 Kč
Úrok od
3,74 % p.a.
UniCredit Bank
PRESTO Půjčka na bydlení
Půjčka až
1 000 000 Kč
Úrok od
3,89 % p.a.
Modrá pyramida stavební spořitelna a.s.
Rychloúvěr na rekostrukci
Půjčka až
800 000 Kč
Úrok od
3,99 % p.a.
Česká spořitelna a.s.
Úvěr od Buřinky
Půjčka až
2 500 000 Kč
Úrok od
4,35 p.a.
ČSOB
Půjčka na bydlení
Půjčka až
1 000 000 Kč
Úrok od
4,9 % p.a.

Rekonstruujte chytře

Při rekonstrukci svého bytu zohledněte mnoho detailů. Dobře si rekonstrukci naplánujte a stanovte si pro ni optimální dobu. Například v zimě vás materiály vyjdou dráže než třeba v létě, kdy je stavební sezóna. Půjčte si přesně tolik peněz, kolik potřebujete a nechte si je uvolňovat postupně podle toho, jak budete muset platit svému dodavateli. 100 tisíc, 300 tisíc nebo i půl milionu? U finanční společnosti si můžete půjčit libovolnou částku. U větších částek je však už potřebné doložit svůj měsíční příjem, aby poskytovatel viděl, že si půjčku můžete dovolit.

Sjednejte si flexibilní podmínky

Flexibilní podmínky u půjčky na rekonstrukci bytu jsou opravdu základ. Neplaťte zbytečně vysoké poplatky, pokud máte šanci dosáhnout na výhodnější půjčku bez nich. Porovnejte si poplatky i požadavky jednotlivých finančních společností a vyberte si tu nabídku, která pro vás bude nejvýhodnější. K ručení můžete nabídnout i víc nemovitostí.